Minions Paradise

Yeni Minyonlar Simülasyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 35 MB
  • Version 2.0.1249
  • Dil TR / EN
  • Firma ELECTRONIC ARTS
Gemileri batınca ıssız bir adaya düşen minyonların bu adada mutlu mesut ve rahat yaşamaları için elinizden geleni yapacağınız eğlenceli bir simülasyon oyunudur.

Gemileri batınca ıssız bir adaya düşen minyonların bu adada mutlu mesut ve rahat yaşamaları için elinizden geleni yapacağınız eğlenceli bir simülasyon oyunudur.

Phil ve minyon arkadaşları çıktıkları gemi yolculuğunda eğlenirken bir anda işler tersine döner. Gemi şiddetli bir kaza yapar ve hızla batmaya başlar. Adaya çok yakın bir yerde batan gemiden minyonlar sağ kurtulur ve adaya çıkarlar. Artık minyonlar bu adada kendilerine bir yaşam kurmak zorundadır.

Size düşen görev, bu adayı minyonların seveceği şekilde düzenlemek. Bunun için bambu ağaçlarından evler, barlar, hamaklar, havuz, muz ağaçları ve pilajda voleybol oynayacakları bir saha gibi pek çok eğlenceli yapı inşa etmelisiniz.

Adaya ne kadar çok yaşam alanı inşa ederseniz minyonlar o kadar mutlu olacaklardır. Sizde minyonlar mutlu oldukça altın kazanacaksınız. Kazandığınız altınları yöne adaya harcayarak minyonlarınızı mutlu etmek için kullanabilirsiniz.

İyi Eğlenceler!

Minions Paradise indir
DİĞER SÜRÜMLER